top of page

FAQ

 

Na Vaše konkrétní otázky Vám vždy rádi odpovíme individuálně, každý má jiné nároky a právě na specifické požadavky se specializujeme.

 

Ovšem je pár základních otázek, na které se ptá téměř každý a o odpovědi se zajímá ještě, než nás osloví.

01

Jaký je termín dodání?

 

Termín je vždy specifický, záleží na vytížení výroby, která samozřejmě před sezonou a v sezoně jede naplno, také záleží na složitosti zakázky a podobně. 

Napříč všemi typy produktů, které nabízíme, tedy kombinézy, trička, prádlo atd., je dodací termín od jednoho týdne až ke dvěma měsícům.

02

Je nutné, abych se dostavil na pobočku?

 

Není to nutné, ale je to nejlepší, obzvláště v případě kombinéz na míru. Ovšem i v tomto případě lze zůstat v pohodlí domova a vše vyřešit přes telefon a e-mail. Nicméně na naší pobočce můžete vidět vzorky a nejlépe se na všem domlouvá osobně. Termín návštěvy lze vždy sladit tak, jak je potřeba.

03

Jak probíhá objednání?

 

Po první kontaktu domluvíme podmínky podle toho, jaký produkt si budete objednávat. 

Obecně platí, že se setkáme na naší pobočce, kde doladíme detaily. Pokud se nemůžete dostavit, vše doladíme po e-mailu.

04

Platí se záloha?

 

Ano, záloha se platí. Ve všech případech se platí 50% z finální ceny. Samozřejmě je možné zaplatit za zboží předem 100%.

05

Jak se postupuje, když mi produkt nesedí?

 

Díky dlouholeté praxi se nám toto v podstatě nestává, přesto zákazníka vždy upozorňujeme, přeci jenom se jedná o zakázkou výrobu, kde nemůžeme vyloučit chybu.

 

Jestliže je možné produkt upravit, v co možná nejkratším termínu provedeme opravu. Pokud je třeba produkt udělat nový, nebo jsou práce rozsáhlejší, stanoví se termín opravy.

 

V případě, že jde o naše pochybení, vše hradíme my. Pokud je chyba na straně zákazníka - což je pouze v případě, že se změnily proporce, nebo nám zaslal špatné míry -, hradí si úpravy sám.

06

Pokud budu potřebovat produkt za čas upravit nebo opravit, je to možné?

 

Záleží na rozsahu opravy nebo úpravy, ale zpravidla v tom není problém.

bottom of page